Privātuma politika

 du informāciju mēs ievācam?

Mēs ievācam informāciju no Jums, kad reģistrējaties mūsu vietnē.

Pasūtot vai reģistrējoties mūsu vietnē, atkarībā no situācijas, Jums var tikt lūgts ievadīt savu vārdu vai e-pasta adresi.

Kā mēs izmantojam Jūsu informāciju?

Jebkura informācija, ko mēs iegūstam no Jums, var tikt izmantota kādā no šiem veidiem:

  • lai personalizētu Jūsu pieredzi (Jūsu informācija palīdz mums labāk atsaukties uz Jūsu individuālajām vajadzībām);
  • lai uzlabotu klientu apkalpošanu (Jūsu informācija palīdz mums efektīvāk atsaukties uz Jūsu klienta apkalpošanas prasībām un atbalstīt Jūsu vajadzības);
  • lai nosūtītu periodiskus e-pastus.

Jūsu sniegto e-pasta adresi mēs izmantojam, lai nosūtītu informāciju, atbildētu uz jautājumiem un/vai citiem pieprasījumiem vai jautājumiem.

Kā mēs aizsargājam Jūsu informāciju?

Mēs izmantojam dažādus drošības pasākumus, lai nodrošinātu Jūsu personiskās informācijas drošību, kad ievadāt, iesniedzat vai piekļūstat savai personiskajai informācijai.

Vai mēs izmantojam sīkdatnes?

Jā (sīkdatnes ir mazi faili, kurus vietne vai tā pakalpojumu sniedzējs pārsūta uz Jūsu datora cieto disku, izmantojot Jūsu tīmekļa pārlūkprogrammu (ja Jūs to atļaujat), kas ļauj vietnēm vai pakalpojumu sniedzēju sistēmām atpazīt Jūsu pārlūkprogrammu un uztvert, un atcerēties noteiktu informāciju).

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai izprastu un saglabātu Jūsu vēlmes nākamajiem apmeklējumiem.

Vai mēs atklājam jebkādu informāciju citām pusēm?

Mēs nepārdodam, netirgojam vai citādi nenododam Jūsu personisko informāciju citām ārējām pusēm. Tas neietver uzticamas trešās personas, kas palīdz mums uzturēt mūsu vietni, vadīt mūsu biznesu vai apkalpot Jūs, ja vien puses vienojas saglabāt šo informāciju konfidenciālu. Mēs varam nodot informāciju, kad uzskatām, ka informācijas nodošana ir piemērota, lai ievērotu likumus, īstenotu mūsu vietnes politiku vai aizsargātu mūsu vai citu tiesības, īpašumu vai drošību. Tomēr, personas dati, kas nav personīgi identificējami, var tikt nodoti citām pusēm mārketinga, reklāmas vai citos nolūkos.

Trešo pušu saites

Reizēm pēc mūsu ieskatiem, mēs varam iekļaut vai piedāvāt trešās puses produktus vai pakalpojumus mūsu mājas lapā. Šīm trešo pušu vietnēm ir atsevišķa un neatkarīga privātuma politika, tāpēc mēs neesam atbildīgi par šo saistīto vietņu saturu un darbībām. Tomēr mēs cenšamies aizsargāt mūsu vietnes godīgumu un atzinīgi vērtējam atsauksmes par šīm vietnēm.

Tiešsaistes privātuma politika

Šī tiešsaistes privātuma politika attiecas tikai uz informāciju, kas iegūta mūsu tīmekļa vietnē, nevis uz informāciju, kas apkopota bezsaistē.

Jūsu piekrišana

Izmantojot mūsu vietni, Jūs piekrītat mūsu vietnes privātuma politikai.

 Izmaiņas mūsu privātuma politikā

Ja mēs nolemsim mainīt mūsu privātuma politiku, mēs publicēsim šīs izmaiņas šajā lapā.